Zajmina rikthehet sërish me ish të dashurin (Foto)

Zaimina Vasjari di të joshë me imazhet që i poston kohë pas kohe në rrjetet sociale.

Këngëtarja, e cila është shndërruar edhe në sipërmarrëse, njihet për atraktivitetin e saj dhe linjat mbresëlënëse që i posedon.

“Bëhu akulli në kokakolën time”, shkruan këngëtarja në përshkrimin e fotografisë, permes këtj dedikimi lë të kuptohet se ajo është rikthyer sërish me ishin e saj, me të cilin u ndaj pak muaj më parë.

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*