Zaimina “çmendurisht” seksi në foton e fundit (Foto)

Është ajo e cila ka linja trupore shumë në formë.

Zaimina Vasjari, e cila pothuajse është njëra ndër këngëtaret tona që ka forma trupore të cilat nuk nguron t’i qes në pah.

Ajo në një foto që sot e ka nda me ndjekësit e saj në instagram, shihen të pasmet e saj se ia ka mbështet një veture ku të krijon përshtypje sikur dëshiron ta shtyj veturën e cila nuk ndez në çelës!

Zaimin, e dimë se ke një trup dhe të pasme të formësuara, por kujdes se vetura nuk ka faj e gjora./Kosovarja/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*