Vajza e Zaiminës feston 2-vjetorin: Brenda festës përrallore

Vajza e Zaiminës, Khloe festoi mbrëmë 2-vjetorin e lindjes. Mami Zai kishte përgatitur një festë përrallore për vogëlushen dhe disa pamje i ka publikuar vetë ajo dhe të ftuarit.

Festa ishte plot ngjyra, ëmbëlsira, personazhe filmash vizatimor dhe madje një pishinë ku fëmijët mund të argëtoheshin.

Zaimina dhe Khloe ishin veshur njësoj, me fustane bojëqielli.

Urimi që Zaimina i bëri të bijës për ditëlindje ishte emocionues: “Khloe im! Si sot para 2 vitesh ne oren 10:30 ne perqafuam per here te pare njera tjetren. Dita e lindjes tende eshte nje lindje e dyte per mua. Ti me erdhe si dhurata me e bukur qe zoti me ka falur ne jete, ti solle nje tjeter dimension dashurie qe ne momentin e pare kur erdhe ne gjoksin tim, moment te cilin kurre nuk do ta harroj. Un dhe babi te duam cdo dite edhe me shume. Ti je fryma ime, ajri im pa te cilin nuk do jetoja dot. Dua te zgjohem cdo mengjes dhe te ndjej aromen e gushes tende, te shoh buzqeshjen tende te bukur dhe syt e tu te jene gjithmone te lumtur. Lutem per ty cdo dite dhe falenderoj zotin qe me zgjon cdo dite dhe te shoh ty. Te do Mami pa fund! Gezuar ditlindjen e vogla ime! Sonte do jet mbremja jote ku do festosh si nje Princeshe sepse KHLOE bën 2 vjeç”, shkruan Zaimina”.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*