Tortë, këngë e brohorima – befasia e fansave për ditëlindjen e Ledri Vulës

Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula, feston sot (e enjte) ditëlindjen e tij të 32-të.

Me këtë rast, ai ka marrë urime të shumta nga miqtë, kolegët dhe familjarët e tij.

Foto: Ledri Vula/Instagram

Por, një nga befasitë më të mira për të në këtë datë është rezervuar pikërisht nga fansat e tij.

Ai ka publikuar në rrjetin social Instagram një video, ku shfaqet me një tortë në prapaskenën e një koncerti, i rrethuar nga shumë fansat.

Reperi fryn qirinjtë në formën e numrit 32, ndërsa të gjithë brohorisin prapa tij.

“Çfarë ndjenje”, ka shkruar Vula në mbishkrimin e videos.

Përndryshe, urimet dhe komentet nga ndjekësit e tij kanë qenë të shumta. /Telegrafi/

Foto: Ledri Vula/Instagram

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*