Të djersitura dhe me veshje sportive, ja si duken vajzat e showbiz-it në palestër

Të gjitha vajzat janë të obsesionuara pas linjave perfekte, sidomos ato të showbiz-it të cilat duhet të jenë në formën më të mirë të tyre kur janë në skenë.

Emra si Dafina Zeqiri, Morena Taraku janë prej atyre vajzave që nuk i ndahen palestrës, ndërsa pjesa tjetër duket të jenë më pak të vullnetshëm, të paktën këtë gjë na kanë lënë të kuptojmë nga postimet e tyre në rrjetet sociale. Dhe nëse menduat se barkun e sheshtë dhe të pasmet e rrumbullakosura vajzat e skenës i kanë vetë duhet të shihni fotot e mëposhtme për të kuptuar se duhet të djersitesh për t’ia arritur qëllimit./revistawho.com

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*