Rovena ia huq me të madhe, ja çka vesh në fitnes (Foto)

Këngëtarja Rovena Stefa, me këto veshjet në fitnes duket qartë se po provokon mediat rozë. Ajo tash e sa kohë bën çudira në palestrën sportive!

Aty ku të gjithë praktikojnë veshjen sportive në palestër ajo vesh fustane, dhe kur të gjithë përdorin atletet, ajo mbath ‘çizme’ me taka të larta, transmeton GazetaBlic.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*