Rovena del ‘topless’ për adhuruesit në Instagram (Foto +16)

Këngëtarja Rovena Stefa ka thyer të gjitha limitet.

Ajo aktualisht gjendet në Milano për një koncert para shqiptarëve.

Dhe, ajo është siguruar që t’i joshë ata duke u shfaqur topless duke mbajtur gjoksin me duart në rrjetin social Instagram.

Rovena nuk është hera e parë që del kaq provokative, pasi ajo edhe më parë është zhveshur në forma të tilla. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*