Rita vazhdon me publikimin e fotografive, këtë herë pozon e zhveshur

Ndërkohë që po shijon suksesin e madh të këngëve “Anywhere” dhe “For You”, Rita Ora kujdeset edhe për ndjekësit e saj në rrjetet sociale.

27-vjeçarja, e cila numëron mbi 12.8 milionë ndjekës në Instagram, është mjaft aktive në këtë rrjet social me publikimin e fotografive të ndryshme.

(Foto: Instagram/Rita Ora)

Në postimet e saja nuk mungojnë edhe imazhe, në të cilat shfaqet në poza joshëse, me bikini apo edhe e zhveshur.

E tillë ka ardhur kësaj radhe duke pozuar e zhveshur pranë ujit, mirëpo pozicionimi i këngëtaret është i tillë që të mos i ekspozohet modestia.

(Foto: Instagram/Rita Ora)

“Sundaze”, shkruan në përshkrimin e fotografive që nënkupton një gjendje mendore që nxit mirëqenien dhe relaksimin në një të diel. Është një kombinim i energjisë pozitive me ngrohtësinë e ujit dhe dritën e diellit.

Rita është po shijon suksesin e këngës “Anywhere”, e cila u publikua më 20 tetor dhe aktualisht numëron 104 milionë shikime në YouTube.

Po ashtu, është pritur shumë mirë edhe bashkëpunimi me Liam Payne, “For You” (që është pjesë e filmit “Fifty Shades Freed”). Videoklipi është publikuar në YouTube më 26 janar dhe aktualisht numëron mbi 34 milionë shikime në platformën e shpërndarjes së videove. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*