Rita Ora merr komplimente për figurën trupore pas performancës në spektaklin amerikan

Rita Ora ka marrë gjithë vëmendjen në spektaklin amerikan të sinkronizimit të buzëve.

Këngëtarja e famshme shqiptare ka qëndruar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, ndërsa ka konkurruar me Charli XCX në emisionin televiziv, ‘Lip Sync Battle”.

(Foto: YouTube/Lip Sync Battle)

Përkundër orarit të stërngarkuar, biondja 27-vjeçare ka gjetur kohë për palestër, ashtu që forma e saj trupore është fantastike.

(Foto: InstaStory/RitaOra)

Ditë më parë, ajo e ka publikuar një fotografi para pasqyrës, në të cilën ka pozuar nga palestra, ndërsa i ka treguar linjat trupore.

Megjithatë më së shumti vëmendje ka tërhequr interpretimi vetëm me buzë dhe me vallëzim i këngës “I’m Too Sexy” nga bendi britanik “Right Said Fred” dhe asaj “Wannabe” të “Spice Girls”.

(Foto: YouTube/Lip Sync Battle)

Në performancën e parë, Rita kishte veshur pantallona të shkurtra, me çizme të gjata dhe një bluzë pa krahë në pjesën e sipërme.

(Foto: YouTube/Lip Sync Battle/Twitter)

Ajo dukej shumë tërheqëse me lëvizjet e saj, ndërsa ka marrë komplimente të shumta për dukjen. /Telegrafi/

(Foto: YouTube/Lip Sync Battle/Twitter)

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*