Rita në poza sensuale me bikini të kuqe

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, në profilet e saja në rrjetet sociale, i ka publikuar disa fotografi në të cilat ka pozuar me bikini.

27-vjeçarja ka zgjedhur ngjyrën e kuqe të rrobave të saj të larjes për të vënë në pah figurën trupore.

(Foto: Instagram/Rita Ora)

Në imazhet e publikuara, ajo është e lagur nga uji pas larjes, ndërkohë që shfaqet sensuale në momentin e perëndimit të diellit.

Fotografitë janë pëlqyer shumë nga fansat e saj dhe për 20 minuta kanë marrë afro 100 mijë pëlqime.

(Foto: Instagram/Rita Ora)

Në ndërkohë, fansat shqiptarë të Ritës do ta kenë mundësinë ta shohin këngëtaren nga afër me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës.

Krahas aktiviteteve të shumta që do të shënohen me 17 Shkurt, edhe koncerti madhështor që do të mbahet në sheshin “Skënderbeu” në Prishtinë, në të cilin do të performojë këngëtarja e famshme.

(Foto: Instagram/Rita Ora)

Fotografitë janë pëlqyer shumë nga fansat e saj dhe për 20 minuta kanë marrë afro 100 mijë pëlqime.

Me rastin e festës së 10 vjetorit të Pavarësisë do të organizohen edhe shumë koncerte të tjera për gjatë gjithë javës në kryeqytet. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*