Rihanna tregon se akoma e ka aftësinë për të tërhequr vëmendje

Ka kohë prej se Rihanna është tërhequr paksa nga shfaqjet atraktive gjatë pjesëmarrjes nëpër evenimente të ndryshme.

Këngëtarja ka shtuar në peshë dhe e ka ndërruar paksa stilin. Derisa në rrjetet sociale ka bërë poza tërheqëse, gjatë shfaqjes nëpër ngjarje të rëndësishme është treguar paksa më e përmbajtur.

(Foto: Getty Images)

Në ndërkohë, ajo është duke u fokusuar te linja e saj e kozmetikës, Fenty Beauty, në përpjekje që ta shndërrojë në brend botëror.

Dhe derisa është duke e bërë këtë, 30-vjeçarja duhet të jetë prezente në organizime të ndryshme për ta promovuar brendin e saj.

(Foto: IPA/WENN.com)

Kështu që në një eveniment të organizuar në Milano për lansimin e koleksionit ‘Sephora Loves Fenty Beauty’, Riri ka treguar se akoma e ka aftësinë për të tërhequr vëmendje me dukjen e saj.

(Foto: Getty Images)

30-vjeçarja kishte veshur një fustan lëkure të zi të shkurtë nga koleksioni i Versace, të cilin e kishte kombinuar me një rrip ngjyrë ari.

(Foto: IPA/REX/Shutterstock)

Autorja e shumë hiteve ka pozuar për fotografët, ndërsa faqet rozë të mediave kryesore i kanë kushtuar artikuj dukjes së saj. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*