Nuk mund ta besoni se çfarë bënë fansat e Kidës kur ajo përfundoi koncertin (Video)

Këngëtarja Orhidea Latifi e njohur me emrin artistik Kida javën e kaluar ka mbajtë koncert në sheshin ‘Zahir Pajaziti’ në Prishtinë.

Ekipi i emisionit Mirage qëndroi në ambientet ku mbahej koncerti dhe nga atje ju sjell atmosferën dhe çdo gjë që ndodhi në koncert.

Ndiqeni videon e mëposhtme dhe kuptoni se çfarë bënë fansat e Kidës kur ajo përfundoi këngën e fundit. /Lajmi.net/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*