Nga SHBA-të në Francë, Rita vjen me poza të reja

Rita Ora ka vazhduar me publikimin e fotografive verore, në të cilat ka pozuar me kostum larjeje.

Shqiptarja me famë botërore është duke e shijuar në maksimum motin e mirë duke realizuar sete të ndryshme fotografike, qoftë për reklama të ndryshme apo për fansat e saj.

Disa prej fotografive ajo i ndan me dhjetëra miliona ndjekës që i ka në rrjetet sociale.

Këto ditë, Rita ka qëndruar në Nice të Francës, ku i ka bërë disa fotografi.

(Foto: Instagram/RitaOra)

“Nga Coachella drejt në paqe dhe po në punë, por akoma është qetë!”, ka shkruar Rita në përshkrim.

Ditë më parë, Ora i befasoi fansat kur u paraqit si mysafire e paparalajmëruar në Festivalin prestigjioz, Coachella.

E veshur me kostum të zi, i cili ekspozonte pjesë të trupit të këngëtares, në këtë eveniment ajo interpretoi këngën “It Ain’t Me”, një bashkëpunim i Kygos me yllin amerikan, Selena Gomez. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*