Mësojeni si janë njohur Labi me Qendresën (Foto)

Labi po i afrohet të 40-tave dhe eksperiencat e tij televizive po vazhdojnë.

Pas shumë vitesh në “RTV 21”, Labinot Gashi-Labi, programin e tij “1 kafe me Labin” e ka transferuar në “Kohavision”, shkruan “Kosovarja”.

Moderatori, më parë nuk është përfolur për ndonjë lidhje dashurie dhe jetën sentimentale e ka mbajtur mjaftë të mbyllur. Por, nuk ndodhi kështu edhe me Qëndresën.

Qëndresa, pa dyshim është dashuria e madhe e Labit. E fejuara e tij është frizere dhe grimere dhe ata janë njohur në një nga studiot e bukurisë në Prishtinë ku Qëndresa po aftësohej profesionalisht.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*