Luana në fokus gjoksin edhe në veshje sportive (Foto)

Luana Vjollca është shfaqur e mrekullueshme në fotografinë e fundit.

Biondja shihet në veshje sportive, një kapelë dhe e tëra e veshur në të zeza, shkruan Indeksonline.

Edhe në këtë fotografi ajo ka vënë në fokus gjoksin.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*