Ledri Vula shfaqet tejet romantik në imazhin e fundit (Foto)

Reperi i njohur Ledri Vula është një ndër emrat më të ndjekur në rrjetet sociale.

Ai publikon shpesh fotografi të ndryshme nga jeta e tij, gjersa në të shumtën e rasteve paralajmëron fansat për projektet e reja që do të sjellë.

Së fundmi, Ledri ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, në të cilën shfaqet mjaft romantik.

Ai shihet i veshur në kostumin e zi, teksa mban në duar një trëndafil të kuq.

Flokët në stilin kaçurrela, i kanë dhënë një pamje më ndryshe dhe tejet joshëse reperit shqiptar.

I njëjti pritet që së shpejti të publikojë projektin e tij të parë për këtë vit. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*