Koleksionit të veturave, Noizy ia shton edhe një (Foto)

Këngëtari Noizy njihet si një pasionant i madh i veturave, duke bërë kështu një koleksion të tërë të tyre.

Veturat të cilat i blenë reperi mbajnë çmime marramendëse, por meqenëse është pasion i tij, ai nuk e ka problem çmimin, shkruan lajmi.net.

Në Instagram, Noizy ka publikuar një foto në të cilën shihet një veturë shumë luksoze me ngjyrë të verdhë, e cila duket se iu është shtuar ‘mbretërisë’ së tij.

Kënga e fundit e tij është ‘Young Boy’ apo ‘Djal i ri’, e cila është publikuar në muajin shkurt dhe deri tani ka marrë mbi 4 milionë klikime.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*