Kjo këngëtare kopje e Elvana Gjatës (Foto)

Seti më i fundit fotografik i këngëtares Kida e ka bërë atë të duket në formë mjaft të mirë fizike.
Megjithatë duke parë pamjen e saj në këtë këto nuk mund të mos na shkojë mendja tek një ngjashmëri shumë e madhe mes saj dhe këngëtares Elvana Gjata.

Këtë foto Elvana e ka realizuar në vitin 2014, por ka një ngjashmëri shumë të madhe me Kidën./Gazeta Express/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*