Kim Kardashian zgjohet në shtëpi plot me lule dhuratë nga Kanye West, në mëngjesin e parë pasi fshiu të gjitha rrjetet sociale

Reperi Kanye West ditë më parë i befasoi të gjithë teksa vendosi të heqë dorë nga rrjetet sociale, duke fshirë Facebookun dhe Instagramin.

Ndërkohë, ai ka vendosur që në mëngjesin e parë pa rrjetet sociale, t’i bëjë një befasi shumë të këndshme bashkëshortes së tij, Kim Kardashian, shkruan DailyMail, transmeton Telegrafi.

Kim Kardashian dhe Kanye West (Foto: Pascal Le Segretain/Getty Images/Guliver)

Ai kishte vendosur që t’i dhuronte bashkëshortes së tij plot tufa me lule, duke e mbushur gjithë shtëpinë me disa të tilla.

Dhurimet e luleve janë bërë pak traditë për çiftin.

Kim ka publikuar një video në llogarinë e saj në Instagram, përmes së cilës ka treguar një koleksion masiv të trëndafilave më të shndritshëm që ka marrë dhuratë nga burri i saj.

Trëndafilat ishin të gjithë në madhësi të ndryshme dhe të vendosur me mjeshtëri në krye të njëri-tjetrit.

Ajo gjithashtu publikoi edhe kartolinën, në të cilën Kanye i kishte shkruar: “Zemra ime” (me një zemër të madhe të kuqe që rrinte në këmbë për fjalën).

“U zgjova në mesin e të gjitha këtyre luleve të bukura të dielën”, tha Kim Kardashian para kamerës kur pa këtë dhuratë. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*