Kidë, a je ti? (Foto)

Këngëtarja Kida duket se i kushton rëndësi të veçantë fytyrës së saj

Ajo në një foto të postuar në Instagram tregon se sa bukur duket.

Kështu është edhe në këtë foto, ku Kida ka një fytyrë tërësisht të pastër.

Ndryshimi është se Kida besohet se i ka sytë e kaftë dhe jo të kaltër sikurse paraqitet në këtë foto derisa ende ajo nuk është prononcuar nëpër media se a ka bërë intervenime kirurgjike apo jo, pasi që ndryshimet që ka pasur kohëve të fundit kanë bërë që shumë media të spekulojnë se ajo ka intervenuar për t’u dukur bukur. /GazetaExpress/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*