Kështu reagon Cozman kur përmendet emri i Tunës (Foto)

Cozman ka paralajmëruar se shumë shpejt do të vijë klipi i tij i ri.

Reperi për pak çaste ishte në lidhje të drejtpërdrejt në llogarinë personale në Instagram.

Ai ka folur me fansat rreth projekteve dhe karrierës muzikore ndërsa ishte tejet i hareshëm e i lumtur, duke buzëqeshur vazhdimisht, transmeton Telegrafi.

Kjo zgjati deri në momentin kur fansat filluan t’ia përmendin ish të dashurën, këngëtaren Altuna Sejdi-Tunën.

Për një moment ndërroi disponimi i këngëtarit, të cilën do e vëreni në imazhet në vazhdim. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*