Kapela me diamante në kokën e Rihannës e cila kushtoi 15 mijë dollarë

Këngëtarja e njohur Rihanna pati një paraqitje mjaft dinjitoze në mbrëmjen e Met Gala.

Ajo dukej mjaft kreative, e veshur me një fustan të qëndisur me diamante dhe plot shkëlqim.

Foto: Getty Images

Kostumi që 30 vjeçarja kishte zgjedhur për të veshur në këtë natë ngjasonte shumë me atë të të papës së Vatikanit.

Kjo ka ngjallur irritim te një pjesë e madhe të atyre që e shikuan eventin.

Foto: Getty Images

Ndërsa reagime pati edhe nga Kisha katolike e Vatikanit të cilët kanë cilësuar kostumin e saj sit ë neveritshëm dhe pa shije.

Megjithatë, për një veshje të tillë Rihanna nuk ka shpenzuar pak.

Foto: Getty Images

Bëhet e ditur se vetëm kapela që këngëtarja ka mbajtur në kokë, kap vlerën e 15 mijë dollarëve.

Ndërkohë, kostoja e veshjes është rritur edhe me diamantet e shumta, me të cilët ishte zbukuruar veshja e saj, e shumë diskutuar në media. /Telegrafi/

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Foto: Getty Images

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*