Ja sa është shëndoshë Ryva pas lindjes së vajzës (Foto)

Që nga koha kur ishte shtatzënë, Ryva është larguar paksa nga angazhimet në muzikë si dhe vetë jeta e televizionit.

Pas lindjes së vajzës ajo është shfaqur disa herë në rrjete sociale edhe pse fytyrën e vajzës nuk e ka treguar asnjëherë, shkruan lajmi.net.

Së fundi, Ryva ka qenë e ftuar në ditëlindjen e shoqes së saj, meqë rast publikoi edhe një foto.

Në këtë imazh, Ryvën e shohim më të shëndoshë se zakonisht, pasi duket që ende nuk i ka kthyer linjat e mëparshme pas lindjes.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*