Getoar Selimi gjunjëzohet para Marinës, videoja ‘surprizë’

“Gruaja ime e bukur”, kështu e quan shpesh Getoar Selimi partneren e tij Marina Vjollca, me të cilën është duke përgatitur edhe dasmën. Çifti do të celebrohen këtë verë, ndërsa kanë nisur prej javësh nga përgatitjet.

Megjithatë, reperi nga Kosova i është gjunjëzuar prej kohësh të dashurës së tij.

Dy video të publikuara nga fansat e prezantueses së “Top Channel” tregojnë se si reperi ulet në gjunjë përpara Marinës, ndërsa janë duke kërcyer në një event.

Reperi dhe moderatorja janë prej kohësh të dashuruar dhe këtë e kanë treguar në shumë raste. Edhe pse pak kohë më parë u përfolën për ndarje, Geti dhe Marina reaguan në mënyrën më të mirë, duke publikuar foto që tregonin se dashuria e tyre ishte e fortë si gjithmonë.

 

Omg???? @marina_vjollca @ghettogeasy #marinator #marinators #marinavjollca #slaymariina #ghettogeasy #babastars

Ein Beitrag geteilt von Mariná Vjollcá (@slaymariiina) am

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*