Era Istrefi merr vendim, ndryshon tërësisht pamjen e flokëve të saj (Foto)

E gjersa ndodhet në finalizimin e tij, Era po i mirëpret edhe ndryshimet e reja në pamjen e saj.

Kësaj radhe, këngëtarja ka vendosur të bëjë një ndryshim drastik.

Në një fotografi të publikuar në llogarinë personale në Instagram, Era ka treguar se nuk është më bionde.

Ajo ka vendosur t’i lyejë flokët në të zeza, teksa në mbishkrimin e fotografisë shkruan “Është zyrtare, jam zeshkane tani”.

Dhe fansat, duket se e kanë pritur mirë këtë ndryshim të befasishëm të saj. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*