Enca: Unë ende jam një ‘fëmijë’ i lumtur

Këngëtarja e njohur, Enca Haxhia, vazhdon të jetë një ndër emrat më të diskutuar në media.

Projekti i saj i fundit “Dua” ka bërë që të komentohet në masë të madhe nga publiku, kjo për shkak të përmbajtjes eksplicite të klipit.

Sidoqoftë, Enca i mirëpret të gjitha lëvdatat dhe kritikat, duke thënë se secili është i lirë të mendojë çfarë të dojë.

Ajo është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me ndjekësit imazhe të ndryshme nga jeta e saj e përditshme.

Së fundmi, ajo ka publikuar një fotografi në llogarinë zyrtare në Instagram, ku shfaqet me bikini pranë detit.

Encak a befasuar të gjithë, teksa ka shkruar në mbishkrimin e fotografisë se vazhdon ta quajë veten fëmijë.

“Unë ende jam një fëmijë i lumtur”, ka shkruar këngëtarja. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*