Enca shfaq të pasmet atraktive në videon e fundit në Instagram

Këngëtarja Enca Haxhia ditë më parë ka sjell projektin e saj më të ri muzikor me titull “Dua”.

Klipi i kësaj kënge u komentua shumë në media, kjo për faktin se përmbante skena eksplicite.

Edhe Enca duket mjaft atraktive në video, duke shfaqur linjat e saj.

Së fundmi, ajo ka hedhur në Instagram një video, ku shfaq të pasmet e saj gjigante.

“Të pasmet e mëdha të Divës”, shkruan këngëtarja në mbishkrimin e footgrafisë.

Ajo vazhdon të jetë një emër shumë i ndjekur në rrjetet sociale, dhe aktualisht numëron mbi 1.7 milion ndjekës në Instagram. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*