Enca paralajmëron projektin e ri e veshur në të zezë

Enca Haxhia pritet që të publikojë së shpejti projektin e ri.

Vet këngëtarja e ka parlajmëruar prurjen e re të saj në rrjetin social Instagram.

“Mars 2018. #Dua”, ka shkruar Enca në postimin e saj në Insta.

Bukuroshja në foto shfaqet në të zezë dhe duket mjaft bukur, e kjo jep një prapavijë se kënga mund të jetë një baladë.

Duket po ashtu se titulli i këngës do të jetë “Dua” dhe do të vijë në muajin mars.

Bukuroshja ka kohë që s’ka sjellë projekt të ri teksa mbetet shumë e angazhuar me koncerte.

Enca vazhdon të mos ketë një lidhje dashurie. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*