Elita s’e lëshon ‘këmbësh’ Gjikon, ishte e pranishme në klubin ku këndoi (Foto)

Çifti më i ri i showbizzit tonë janë modertatorja Elita Rudi dhe këngëtari Asdren Gjikolli i njohur për publikun si Gjiko.

Ai mbrëmë këndoi në një mbrëmje muzikore në Hangover Club, por e dashura e tij nuk ka mundur të mos jetë e pranishme në të, shkruan lajmi.net.

Teksa Gjiko këndonte në skenë, Elita publikoi disa video në të cilat shihej së kënaqej nën ritmet e muzikës së tij.

Elita dhe Gjiko janë përfolë për një kohë të gjatë për lidhjen e tyre, megjithëse e mohonin, ata ditë më parë janë parë së bashku në premierën e Egjelit.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*