Do habiteni si Bebe Rexha bën bashkë Encën dhe Noizy-n [FOTO]

Janë bërë të dy dhe i janë bashkuar pohimit të këngëtares shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexhes.
Bebe ka publikuar një foto ku shprehet për Beyonce, Rihanën dhe Madonën kështu : “Këto vajza janë inspirimi im” . Duket se dhe këngëtaret Enca dhe Noizy ish miq të ngushte i janë bashkuar mendimit këngëtares Rexha me anë të një ‘like’ .Këngëtaret dhe pse nuk janë më miq dhe nuk i shohim bashkë evente të ndryshme, mund t’i shohim afër në instagram kur janë në të njëjtën mendim./intv.al/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*