Bleona sërish ‘topless’ (Foto, +16)

Këngëtarja e njohur Bleona Qereti ka qenë mjaft e përfolur javëve të fundit.

Paraqitja e saj në “Oscars” me një fustan transparent, duke vënë në pah linjat dhe gjoksin e saj, është komentuar shumë në media.

Këtë vëmendje, këngëtarja po e shfrytëzon edhe për të promovuar projektin e saj më të ri “Wicked Love”.

Në rrjetet sociale, ajo së fundmi ka publikuar disa fotografi të reja, në të cilat sërish është shfaqur ‘topless’.

E veshur me çizme dhe një pëlhurë të tejdukshme në krah, Bleona mori edhe njëherë vëmendjen me fizikun e saj.

Pëlqimet dhe komentet e fansave nuk kanë munguar, teksa e gjithë vëmendje mediatike e momentit duket të jetë tek Bleona. /Telegrafi/

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*