A ju kujtohet si dukej Kida në mbrëmjen e maturës? (Foto)

Këngëtarja e re Kida ka krijuar famë të madhe për muzikën e saj, por ajo është ende një adoleshente, shkruan Artistët Shqiptarë.

Vitin e kaluar ajo mbaroi shkollën e mesme dhe përkundër angazhimeve që ka, ajo nuk e la anash mbrëmjen e veçantë të maturës.

Kida kishte veshur një fustan të gjatë me shkëlqim, të hapur tek këmba përpara dhe dukej shumë seksi.

Padyshim se ajo do mbetet një ndër maturantet më të bukura./Artistët Shqiptarë

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*