A i keni ditur profesionet e Ledrit, Gjikos, Elvana Gjatës, Zajminës…? (VIDEO)

Estrada jonë ka një numë të madh të keëngëtarëve e cili nga ta janë të pëlqyer dhe suksesshëm.

Megjithatë, emrat e njohur të estradës tonë janë shkolluar për krejt diçka tjetër.

Çka janë me profesion Ledri Vula, Gjiko. Elvana Gjata, Zajmina Vasjari, Soni Malaj, Nora Istrefi, Tuna, Naim Abazi, Eliza Hoxha etj, mund ta kuptoni në videon më poshtë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*