A është kjo videoja më seksi e Marina Vjollcës? (Video)

Ajo është një ndër femrat më seksi dhe për këtë është e vetëdijshme.

Nuk ka dyshim se Marina Vjollca është një nga femrat më të bukura shqiptare dhe këtë e ka vërtetuar sërish me anë të një videoje shumë sensuale të publikuar.

“Kur vjen vera”, ka shkruar Marina teksa ka publikuar këtë video, ndërsa ka nxjerrë në pah format e saj trupore me të cilat pa frikë i ka “çmendur” të gjithë.

Ndryshe, Marina po vazhdon të përjetoj momente të lumtura në jetën private në krah të reoperit shqiptar Getoar Selimit, i njohur më mirë si Geti. /telegrafi/

 

Kur vjen vera???

Ein Beitrag geteilt von Marina Vjollca (@marina_vjollca) am

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*