A e ka parë Labi se e fejuara e tij po e qet gjoksin në “fushë” (Foto)

E fejuara e moderatorit të njohur e shumë të përfolur kohëve të fundit Labinot Gashit, duket se ka një trup mjaft atraktiv.

Në një foto të postuar ajo shihet e veshur me një fustan i cili i’a zbulon mjaft shumë gjoksin, shkruan arbresh.info

Qëndresa e cila para se të fejohej me Labin, ishte një vajzë e panjohur, tashmë gëzon famë dhe shumë shpesh e shohim në rubrikat rozë.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*